سرپرست دفتر نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان آغاجاری معارفه شد

آیین تکریم و معارفه سرپرست دفتر نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان آغاجاری با حضور پاکدل فرماندار و اسدالهی معاون سازمان صمت استان و جمعی از بازاریان و اعضای اتحادیه های صنفی دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 98 در محل فرمانداری برگزار و با حکم رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان، آقای فردوس مردانی به عنوان سرپرست دفتر صمت آغاجاری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری پاکدل فرماندار در این آیین اظهار داشت: از توجه و مساعدت آقای نظری رئیس سازمان صمت استان که فراتر از نرم جمعیتی و شاخص ها به شهرستان آغاجاری کمک نموده اند، کمال تشکر را دارم. همچنین از خدمات و زحمات شاچری سرپرست سابق دفتر نمایندگی صمت شهرستان در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر می نمایم.

پاکدل فرماندار با عرض تبریک به آقای مردانی و تاکید بر سکونت وی در آغاجاری گفت: از شما انتظار داریم تعامل بسیار خوبی با اصناف و بازاریان بر مبنای قانون و به دور از هرگونه بی عدالتی داشته باشید. با توجه به اینکه شهرستان آغاجاری محروم می باشد و جای کار بسیاری دارد، ضروری است با برنامه محوری و داشتن روحیه مطالبه گری در راستای رصد و پیگیری مشکلات این حوزه و تلاش در جهت مرتفع نمودن آنها در راستای اهداف اقتصادی شهرستان، رونق دادن به صنایع موجود در آغاجاری از جمله سنگ لاشه قدم بردارید.

فرماندار آغاجاری همچنین خواستار پیگیری به منظور رفع مشکلات مربوط به اصناف و صنایع شهرستان و تعامل سرپرست جدید با ادارات به خصوص فرمانداری به عنوان دستگاه نظارتی در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.

651