فرماندار آغاجاری در شورای اداری مطرح کرد: برگزاری باشکوه برنامه های هفته دفاع مقدس نیازمند مشارکت تمامی ادارات می باشد

در این جلسه برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس تشریح و از اقدام پسندیده خانواده مرحوم مهدی فولادی در اهدای اعضای بدن فرزند گرامی شان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری جلسه شورای اداری به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور دیگر مسئولین با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس سه شنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آغاجاری به رشادت ها و ایثارگری های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و بیان داشت: می بایست امسال برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آغاجاری نسبت به سال های گذشته باشکوه تر برگزار گردد که این امر نیازمند همکاری و مشارکت تمامی ادارات و نهادهای شهرستان با ناحیه مقاومت بسیج می باشد.

محمد پاکدل همچنین بر اطلاع رسانی مناسب هفته دفاع مقدس و انتقال از خود گذشتگی ها و ارزش های آن دوران به نسل های آینده تاکید کرد.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از اقدام خداپسندانه و انسان دوستانه خانواده مرحوم مهدی فولادی که با اهدای اعضای بدن آن مرحوم به ۳ بیمار نیازمند موجب امید به زندگی در بین آنها شده بودند، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

202