دیدار فرماندار و مسئولین شهرستان آغاجاری با ریاست اداره اطلاعات بمناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه تقی زاده معاونت فرمانداری، سرگرد رحیمی پور فرمانده انتظامی، طیبی بخشدار مرکزی آغاجاری و خلفی بخشدار جولکی بمناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) با ریاست اداره اطلاعات شهرستان های امیدیه و آغاجاری دیدار کردند.

مسئولین شهرستان آغاجاری در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان ولادت باسعادت امام زمان (عج) که با عنوان روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است، از زحمات و تلاش های ارزشمند و شبانه روزی ریاست اداره اطلاعات و همکاران گرامیشان تجلیل و قدردانی نمودند.

فرماندار آغاجاری با اشاره به جایگاه راهبردی و حیاتی وزارت اطلاعات به عنوان یکی از ارکان مستحکم نظام جمهوری اسلامی و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی و منافع ملی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) با تکیه بر سلاح ایمان، اخلاص و با پیروی از مقام عظمای ولایت، همواره در عین گمنامی و با مجاهدتی خاموش، با انواع خطرها روبرو هستند و همیشه با درایت و هوشمندی خود، توطئه ها و نقشه های بسیار خطرناک دشمنان ایران اسلامی را با شکست مواجه می نمایند.

مهندس مشایخی فرماندار آغاجاری در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از رئیس اداره اطلاعات شهرستان های امیدیه و آغاجاری تقدیر و تشکر کرد.

122