فرماندار آغاجاری با صدور پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک مشایخی فرماندار آغاجاری به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان آمده است:

بسمه تعالی

یازدهم شعبان مصادف با فرخنده سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) به نام روز جوان مزین شده و آن حضرت به عنوان یک جوان آگاه، با بصیرت و ولایت مدار الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است. جوانان مظهر سرزندگی، بالندگی و به عنوان نیروهای فعال و پرتلاش، متعهد، خلاق و متفکر نقش مهمی در استقلال، امنیت، پویایی و پیشرفت کشور دارند و سرمایه آینده ایران اسلامی محسوب می شوند.

یکى از بارزترین نمونه‌هاى کمال و اسوه‌هاى پاکى و مردانگى، حضرت على اکبر (ع) شهید بزرگ حماسه عاشورا و فرزند بافضیلت سیدالشهدا (ع) است. سزاوار است که از رهگذر آشنایى با شخصیت و ویژگى‌هاى این جوان برومند و رشید، از او درس جوانمردى و مقاومت و ایمان و ادب بیاموزیم و نسلى را تربیت کنیم که پویاى راه نورانى آن شهید باشد.

شهرستان آغاجاری نیز از جوانان مستعد، توانمند و شایسته ای برخوردار است که بارها در عرصه های مختلف علمی، کارآفرینی، فرهنگی، ورزشی، هنری و … افتخار آفرین بوده اند.

اینجانب فرا رسیدن میلاد خجسته حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان کشورمان به خصوص جوانان شریف و توانمند شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. سلامتی و موفقیت این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محسن مشایخی فرماندار شهرستان آغاجاری

111