فرماندار آغاجاری: شناسایی مناطق و مدارس نیازمند مناسب سازی محیط بر اساس اولویت و نظارت بر روند اجرایی کار ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری جلسات ستاد مناسب سازی محیط معلولین و جانبازان و شورای سالمندان شهرستان آغاجاری به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار گردید.

فرماندار آغاجاری از اقدامات در حال انجام توسط شهرداری آغاجاری و شورای اسلامی شهر در مناسب سازی محیط در بعضی از مناطق شهری قدردانی نمود.

مشایخی فرماندار با تاکید بر اجرای مصوبات جلسه شورای مناسب سازی محیط معلولین و جانبازان اظهار داشت: اداره بهزیستی بایستی ضمن انجام بازدیدهای میدانی به منظور بررسی روند اجرایی مصوبات، گزارشی مصور در این خصوص در نشست آتی ارائه دهد.

فرماندار آغاجاری بر لزوم تعیین برنامه زمانبندی جهت انجام مناسب سازی در چندین نقطه از پیاده رو و معابر شهری با بیشترین تردد و همچنین مدارس سطح شهرستان بر اساس اولویت، بازدید از پارک ها برای مناسب سازی ورودی آنها با هدف تسهیل در تردد معلولین و جانبازان تاکید کرد.

مهندس مشایخی با اشاره به اهمیت سلامتی سالمندان و ایجاد رضایتمندی در بین این عزیزان خواستار تعامل و همکاری ادارات بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان برای ویزیت رایگان سالمندان توسط پزشکان عمومی و متخصص طی چند نوبت در سال، برگزاری نشست های چهره به چهره سالمندان با مجموعه فرهنگی و مذهبی و مسئولین شهرستان جهت بررسی مشکلات و دغدغه های آنها شد.

85