پیام تبریک فرماندار آغاجاری به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک مشایخی فرماندار به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر آمده است:

بسمه تعالی

بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت باسعادت سرچشمه نورانیت و معنویت حضرت فاطمه زهرا (س) یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است. دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به زن بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون منزلت زنان، خط بطلان کشید و جایگاه زن را عزت و احترام بخشید.

وجود مقدس زهرای مرضیه (س) در پیشگاه الهی و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلتی بی‌بدیل برخوردار بوده و توجه به شخصیت نورانی و زندگی درخشان حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه‌ انسان‌های حقیقت جو به ‌ویژه زنان مسلمان است.

ولادت زهرای اطهر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت ارزشمندی برای تکریم و تجلیل از مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام است.

اینجانب فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه ‌زهرا (س)، ولادت سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) و همچنین روز زن و مقام شامخ مادر را به مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری به ویژه تمامی مادران و بانوان گرامی تبریک گفته و از درگاه ایزد منان برای تمامی این عزیزان سلامتی و سربلندی مسألت دارم.

محسن مشایخی فرماندار شهرستان آغاجاری

11