پیام فرماندار آغاجاری به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک مشایخی فرماندار آغاجاری به مناسبت سالروز حماسه نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت آمده است:

بسمه تعالی

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» ماندگار شد.

در این روز تاریخی، ملت همیشه در صحنه ایران حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان ایران اسلامی را در به ثمر رساندن توطئه علیه سنگر ولایت، مأیوس و ناامید ساختند و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به وجود آوردند.

خلق حماسه نهم دی متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی است که در فضای پیچیده و برنامه ریزی شده دشمنان خط بطلانی بر توطئه‌ها و حمایت‌های آشکار سران استکبار جهانی و هجمه‌های رسانه‌ای آنان کشیدند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، بار دیگر حماسه پرشور ملت ایران در دفاع از ارزش های اسلامی و ملی و تجدید بیعت با ولایت فقیه را ارج نهاده و از مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری جهت حضور در نماز جمعه و مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی دعوت می نمایم.

محسن مشایخی فرماندار شهرستان آغاجاری

78