بازدید مسئولین شهرستان آغاجاری از اقدامات عمرانی در حال اجرا در مناطق بافت فرسوده شهری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری روز چهارشنبه ۷ دی ماه ۱۴۰۱ مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه طواف شهردار آغاجاری، بخشدار مرکزی، مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای اسلامی شهر آغاجاری از مناطق بافت فرسوده شهری بازدید نمودند.

مسائل و مشکلات محلات بافت فرسوده شهر آغاجاری در زمینه های مختلف در این بازدید به صورت میدانی بررسی و دستورات لازم جهت برطرف شدن مشکلات صادر شد. مسئولین شهرستان آغاجاری در این بازدیدها از نزدیک در جریان عملیات اجرایی پروژه های شهرداری آغاجاری و اقدامات عمرانی در حال انجام از جمله بتن ریزی معابر، پیاده روسازی، اجرای جوی و جدول و پل و … در مناطق بافت فرسوده و محلات کم برخوردار قرار گرفتند.

مشایخی فرماندار آغاجاری با قدردانی از خدمات انجام شده در این مناطق اظهار داشت: به منظور خدمت رسانی مطلوب و ایجاد رضایتمندی در بین ساکنین بافت فرسوده شهری، عملیات اجرایی این پروژه ها توسط چندین پیمانکار به صورت همزمان در مناطق مختلف در حال اجراست.

فرماندار آغاجاری و شهردار آغاجاری با اشاره به حجم بالای عملیات عمرانی در حال انجام جهت نوسازی و بهسازی محلات بافت فرسوده شهری و مشکلات پیش آمده در تردد همشهریان در این مناطق، صمیمانه از شهروندان گرامی عذرخواهی نمودند و اظهار داشتند روند اجرایی این پروژه ها با سرعت بیشتری ادامه می یابد.

26