معارفه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری

حسن صیمری به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری منصوب و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در جلسه ای با حضور مشایخی فرماندار آغاجاری، آقای تقی زاده معاونت فرمانداری، آقای طهماسبی رئیس اداره انجمن ها و مشارکت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان و دیگر مسئولین اداره کل و شهرستان، آیین معارفه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری برگزار گردید.

فرماندار آغاجاری از زحمات و تلاش های سرکار خانم ربیعی ریاست سابق اداره کتابخانه های عمومی آغاجاری در مدت تصدی این مسئولیت که منجر به برگزاری منظم جلسات انجمن همراه با پیگیری و اجرای برنامه های مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی و موجب کسب رتبه نخست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری در انجمن استانی برای دو سال متوالی شد، صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

مشایخی فرماندار انتصاب شایسته آقای صیمری به سمت سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد ایشان ضمن تعامل با مجموعه ادارات عضو انجمن کتابخانه های عمومی در پیشبرد اهداف و برنامه های مربوط به کتاب و کتابخوانی موفق باشند.

در پایان این مراسم با قرائت حکم صادره از سوی مدیرکل استانی، آقای صیمری به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آغاجاری معارفه شد.

 

140