دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آغاجاری معارفه شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آغاجاری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه و با حضور مشایخی فرماندار و قائم مقام ستاد، سروستانی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان و مدیران ادارات برگزار گردید.

در این نشست با قرائت حکم صادره از سوی حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان، سرگرد بهنام حیجوان به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آغاجاری معارفه شد.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان در خصوص مطرح شدن موضوع امر به معروف و نهی از منکر در قانون و همگانی بودن آن در نظام جمهوری اسلامی توضیحاتی بیان نمود و بر لزوم اجرای مصوبات این ستاد توسط تمامی دستگاه های اجرایی و همچنین حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تاکید کرد.

وی با اشاره به حقوق متقابل حاکمیت و مردم و همچنین مردم نسبت به یکدیگر در موضوع امر به معروف و نهی از منکر، خواستار فعال نمودن بیش از پیش ستاد شهرستانی، معرفی نماینده یا راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و دستگاه های اجرایی به منظور پیگیری امورات، دستورالعمل ها و ابلاغیه های ستاد شد.

32