بازدید مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از شهرستان آغاجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری پیرو جلسه مهندس مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه آقای مظلومی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با دکتر نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و قول مساعد وی جهت بازدید از شهرستان، شامگاه دوشنبه ۲۱ آذر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در شهرستان آغاجاری حضور یافت.

در ابتدا آقای تقی زاده معاونت فرمانداری آغاجاری به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاجاری با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرستان و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید عهد و میثاق نمودند.

در ادامه بازدیدی از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آغاجاری صورت گرفت که مدیرکل قول مساعد جهت بهبود وضعیت ساختمان این اداره و همچنین تامین نیروی انسانی به همراه امکانات و تجهیزات سخت افزاری را داد.

گفتنی است در جریان بازدید میدانی از گلزار مطهر شهدای شهرستان آغاجاری بر لزوم ساماندهی، زیباسازی و تعویض سنگ تعدادی از قبور پاک شهیدان تاکید و قول مساعدت در این خصوص از سوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران داده شد.

97