دیدار جمعی از بزرگان شهر جولکی با فرماندار آغاجاری و فرمانده انتظامی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری بزرگان و ریش سفیدان شهر جولکی در این دیدار ضمن تقدیر از مشایخی فرماندار و سرگرد رحیمی فرمانده انتظامی و سایر اعضای شورای تامین شهرستان جهت پیگیری مجدانه و تامین امنیت پایدار در بخش جولکی به ویژه شهر جولکی، به بیان مشکلات شهر جولکی در حوزه های کشاورزی، ساماندهی دام ها، پیگیری وضعیت اراضی و حل موضوع تداخلات اراضی و افزایش ضریب امنیت در این شهر پرداختند.

همچنین خواستار نگاه ویژه مسئولین شهرستان آغاجاری به شهر جولکی و پیگیری وضعیت حوزه انتخابیه این بخش در انتخابات مجلس شورای اسلامی و برخورد با مخلان احتمالی آسایش و امنیت مردم شدند.

مشایخی فرماندار آغاجاری و فرمانده انتظامی شهرستان قول مساعد جهت پیگیری همه درخواست ها و موضوعات مطروحه توسط بزرگان شهر جولکی و همچنین برخورد جدی و قاطع با متخلفین و برهم زنندگان نظم و امنیت در شهر جولکی را دادند.

فرماندار آغاجاری با بیان این نکته که شهر جولکی از دیرباز به شهر بزرگان و خیرین شناخته شده است، ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل کامل با بزرگان این منطقه و پیگیری های صورت گرفته شاهد بهبود وضعیت کشاورزی و تسریع در روند اجرایی پروژه های عمرانی نیمه تمام این شهر به منظور تکمیل و بهره برداری از آنها خواهیم بود.

284