فرماندار آغاجاری در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پیام تبریک محسن مشایخی فرماندار به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار آمده است:

بسمه تعالی

نامگذاری سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) اسوه صبر و شکیبایی به عنوان روز پرستار نشان دهنده ارزش والای شغل شریف پرستاری و ادای احترام به فرشتگان زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و این روز فرصتی مغتنم برای قدردانی از خدمات ارزشمند و شبانه روزی کادر پرستاری می باشد.

همراهی و ایثار جامعه پرستاری در نظام سلامت کشور شاهدی محکم از هدفمندی و تعهد این مجموعه دلسوز می باشد. حرفه مقدس پرستاری هنری آمیخته با مراقبت از جسم و جان، سرشار از عطوفت و محبت به همنوعان و دمیدن روح زندگی در تن رنجور و جاری کردن زلال امیدواری در بدن خسته بیماران است.

تلاش پرستاران جهادگر و کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا واژه ای آشناست که ناخودآگاه هر شنونده ای را به یاد یاری رسانی در لحظات سختی و کمک رسانی می اندازد. بدون شک تلاش و تعهد همه‌جانبه پرستاران گرامی در خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان به خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا اجری عظیم و ماندگار به همراه دارد و مردم از ایثار و از خودگذشتگی مدافعان سلامت در این مدت به نیکی یاد می کنند.

اینجانب خجسته میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری کشور به ویژه پرستاران خدوم و پرتلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مزید سلامتی و توفیقات روزافزون این عزیزان را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

محسن مشایخی فرماندار شهرستان آغاجاری

93