برگزاری نشست هم اندیشی با محوریت ارتقای وضعیت آموزش و پرورش در شهرستان آغاجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در نشستی صمیمی که به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور سرپرست اداره آموزش و پرورش، تعدادی از بزرگان شهرستان، برخی از اعضای شورای آموزش و پرورش و جوانان شهرستان برگزار گردید راهکارهای لازم به منظور بهبود وضعیت حوزه آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

فرماندار آغاجاری در این جلسه با اشاره به اهمیت مسائل تعلیم و تربیت دانش آموزان بر لزوم بکارگیری تمامی پتانسیل ها و بهره مندی از نیروهای توانمند و کارآمد بومی شهرستان در سمت های مدیریتی اداره آموزش و پرورش آغاجاری و مدیران مدارس تاکید کرد.

مشایخی فرماندار همچنین خواستار استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده نخبگان و تجربیات بزرگان طوایف و قومیت های مختلف و لزوم برنامه ریزی و همدلی در راستای برداشتن گام های موثر در راستای ارتقای وضعیت آموزشی و پرورشی و بهبود شرایط کاری آموزگاران و دبیران شد.

بزرگان شهرستان آغاجاری ضمن قدردانی از مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار آغاجاری بابت انتصاب شایسته سرپرست اداره آموزش و پرورش، ابراز داشتند از هیچ کوششی برای بهبود وضعیت آموزش و پرورش در شهرستان دریغ نخواهند کرد تا به یاری خداوند و با تعامل، همدلی و بهره گیری از خرد جمعی و ظرفیت های موجود بتوانیم ضمن برطرف نمودن مشکلات این حوزه، به اهداف مدنظر در توسعه آموزش و پرورش دست یابیم.

مشایخی فرماندار در پایان جلسه ضمن عذرخواهی از تعدادی از مردم شریف شهرستان آغاجاری که مشتاق به حضور در این نشست صمیمی بودند اما به علت کمبود فضا امکان حضور نبود، اظهار داشت: انشالله در جلسات آتی با دعوت از این عزیزان، از نقطه نظرات آنها جهت ارتقای کمی و کیفی آموزش و پرورش شهرستان استفاده خواهیم کرد.

 

196