فرماندار آغاجاری: عملیات حفر دومین حلقه چاه آب و اجرای خط انتقال تا تصفیه خانه در حال انجام است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه مظلومی نماینده مجلس شورای اسلامی، معاونت فرمانداری، تعدادی از مدیران و بزرگان شهرستان از عملیات اجرایی پروژه حفر و تجهیز دو حلقه چاه آب و اجرای خط انتقال آب از چاه ها تا تصفیه خانه به صورت میدانی بازدید نمودند.

مهندس مشایخی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: عملیات اجرایی خط انتقال آب از چاه ها تا تصفیه خانه آب شهر آغاجاری با پیشرفت ۸۰ درصدی در حال انجام و به زودی تکمیل می شود.

فرماندار آغاجاری افزود: با ورود دستگاه حفاری چاه آب به شهرستان آغاجاری و استقرار آن در محل دومین حلقه چاه، ظرف ۲۴ ساعت آینده عملیات حفر دومین حلقه چاه آب آغاز و بر اساس برنامه زمانبندی طی یک ماه آینده حفر این چاه به پایان می رسد.

محسن مشایخی در پایان گفت: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه مشکل قطعی های مکرر آب در ایام بارندگی به دلیل کدورت بالای رودخانه مارون در شهر آغاجاری برطرف خواهد شد. همچنین میزان آب ورودی به تصفیه خانه افزایش قابل توجهی پیدا می کند که با اجرای آن بخشی از مشکلات آب شرب شهروندان آغاجاری رفع می شود.

گفتنی است عملیات اجرایی این پروژه با پیگیری های مکرر استانی فرماندار آغاجاری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شروع شده بود.

93