فرماندار آغاجاری: امسال عملیات تعویض خطوط لوله فرسوده آب شهری در نقاط بحرانی به طول ۱۰ کیلومتر آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در جلسه ای که عصر روز پنجشنبه ۲۳ تیر ماه با حضور مهندس مشایخی فرماندار آغاجاری، آقای مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، دکتر کرمی نژاد مدیرعامل آبفا استان و معاونین وی در فرمانداری بهبهان برگزار شد، مشکلات حوزه آب شهرستان آغاجاری هم مورد بررسی قرار گرفت.

مشایخی فرماندار آغاجاری در این خصوص اظهار داشت: با مساعدت مدیرعامل آبفا خوزستان عملیات اجرایی فاز دوم پروژه اصلاح شبکه توزیع آب شهر آغاجاری به منظور تعویض خطوط لوله فرسوده آب در نقاط بحرانی به طول ۱۰ کیلومتر در سال جاری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مهندس مشایخی با اشاره به پروژه حفر و تجهیز دو حلقه چاه و اجرای خط انتقال آب از چاه ها تا تصفیه خانه گفت: عملیات اجرایی حفر دومین حلقه چاه آب ظرف یک هفته آینده شروع می شود. احداث جاده دسترسی و اجرای خط انتقال آب تا تصفیه خانه هم اکنون در حال اجراست.

محسن مشایخی در این جلسه با مطرح نمودن گلایه های مردم آغاجاری از قبوض آب صادر شده عنوان کرد: با دستور مدیرعامل آبفا به منظور پیگیری موضوع، رئیس امور مشترکین آبفا استان در شهرستان آغاجاری حضور خواهد یافت تا قبوض آب شهروندان معترض به مبلغ قبض مورد بررسی قرار گیرد.

در این نشست موارد ذیل هم مصوب شد:

۱- شرکت آب و فاضلاب خوزستان مساعدت و کمک مالی به اداره آبفا شهرستان آغاجاری را داشته باشد.

۲- پیگیری های لازم در سطح ملی جهت تامین و اختصاص یک دستگاه تانکر آب به اداره آب و فاضلاب آغاجاری صورت گیرد.

۳- دیزل ژنراتورهای مستقر در اسکله آبگیر و تصفیه خانه آب شهر آغاجاری توسط شرکت آبفا استان تعمیر و راه اندازی گردد.

32