فرماندار آغاجاری از افزایش اعتبارات شهرستان در سال مالی جدید نسبت به سال گذشته خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری پیرو سفر اخیر دکتر نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به شهرستان آغاجاری و بازدید میدانی از پروژه های عمرانی، امروز شنبه ۲۲ مرداد ماه مهندس مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه آقای مظلومی نماینده مجلس شورای اسلامی با وی دیدار کردند.

فرماندار آغاجاری با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته، بر تامین اعتبارات لازم جهت عملیات اجرایی پروژه های مرتبط با حوزه آب و فاضلاب، راه های مواصلاتی، احداث ساختمان های اداری و استخر آغاجاری تاکید کرد.

مهندس مشایخی افزود: با پیگیری های فراوان تاکنون شاخص های ارزیابی در حوزه های آب و فاضلاب، راه و شهرسازی شهرستان آغاجاری توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بازنگری شده و در سایر شاخص ها هم که با واقعیت موجود و محرومیت های شهرستان همخوانی ندارد، در حال انجام است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان اظهار داشت: بعد از تشکیل کمیته برنامه ریزی شهرستان آغاجاری، در جهت محرومیت زدایی و تقویت اعتبار پروژه ها مبالغ قابل توجهی به اعتبارات مصوب شده در این جلسه برای پروژه های عمرانی افزوده و تخصیص داده خواهد شد.

 

35