بررسی میدانی مشکلات روستاهای بخش و شهر جولکی در جریان بازدید فرماندار آغاجاری و تعدادی از مسئولین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری امروز یکشنبه ۱۲ تیر ماه مهندس مشایخی فرماندار آغاجاری به همراه آقای تقی زاده معاونت فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستان با حضور در بخش جولکی از روستاهای هادیخانی، شهرک حر، شهرک بلال و شهر جولکی بازدید کردند.

در این بازدیدها که دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا هم حضور داشتند مسائل و مشکلات این روستاها در حوزه های مرتبط با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آب، برق، منابع طبیعی، ورزش، کشاورزی، راهداری و … به صورت میدانی بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

پس از بازدیدهای انجام شده، فرماندار آغاجاری در نشست بصیرتی با موضوع افشای حقوق بشر آمریکایی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه آغاجاری در شهر جولکی حضور یافت.

فرماندار آغاجاری با همراهی دیگر مسئولین با حضور در یادمان شهدای گمنام شهر جولکی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام، با آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان تجدید عهد و میثاق نمودند.

مشایخی فرماندار در ادامه به همراه سایر مدیران از مرکز خدمات جهاد کشاورزی بخش جولکی بازدید و از زحمات پرسنل این مرکز قدردانی کرد. سپس به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جولکی از پروژه های در دست اجرای شهرداری جولکی بازدید بعمل آوردند و روند اجرایی و مشکلات آنها به صورت میدانی پیگیری و ارزیابی شد.

در پایان هم جلسه جمع بندی به ریاست فرماندار جهت اتخاذ تصمیمات لازم برای برطرف نمودن این مشکلات در شهرداری جولکی برگزار گردید.

66