پیام تبریک فرماندار آغاجاری به مناسبت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک مشایخی فرماندار بمناسبت فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری آمده است:

بسمه تعالی

چهاردهم تیر ماه با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها و دهیاری‌ها، ایجاد همدلی، هم افزایی و تعامل بیشتر مردم و نهاد مدیریت شهری و روستایی و نیز به منظور ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت تلاش های ارزشمند آنها روز شهرداری و دهیاری نامیده شده است.

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم نقش مهم و اثرگذاری در پیشرفت و آبادانی دارند. دستیابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات و توسعه همه جانبه قدم بردارند و فضایی مطلوب برای ایجاد نشاط اجتماعی با هدف رضایتمندی و رفاه حال مردم فراهم نمایند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن این روز، از خدمات و زحمات خالصانه شهرداران آغاجاری و جولکی، دهیاران روستاهای بخش جولکی، پرسنل خدوم و زحمتکش این شهرداری ها و دهیاری ها تقدیر و تشکر نموده و از درگاه الهی توفیقات روز افزون برای تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی در شهرستان آغاجاری مسئلت دارم.

محسن مشایخی

فرماندار شهرستان آغاجاری

51