جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آغاجاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری این جلسه به ریاست مشایخی فرماندار آغاجاری و با حضور سایر مسئولین با محوریت برنامه های گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید.

فرماندار آغاجاری با تبریک هفته مبارزه با مواد مخدر و قدردانی از تلاش ها و زحمات فعالان این حوزه اظهار داشت: عتبار لازم جهت معرفی تعدادی از معتادان شهرستان به کمپ ترک اعتیاد و پرداخت هزینه درمان آنها توسط شورای تامین شهرستان پیگیری و فراهم گردیده است.

مهندس مشایخی از حمایت خانواده های این عزیزان در حین درمان و همچنین برنامه ریزی جهت اشتغال آنان پس از درمان خبر داد و بر انجام شرح وظایف و همکاری همه جانبه دستگاه های ذیربط در کنار عموم مردم در راستای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر تاکید شد.

گفتنی است غبارروبی گلزار مطهر شهدا بمناسبت این هفته، برپایی نمایشگاه خیابانی با محوریت مواد مخدر، تولید محتواهای فرهنگی مرتبط با این موضوع و اطلاع رسانی در فضای مجازی، برگزاری میز خدمت با حضور اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت پاسخگویی به مطالبات مردمی، سخنرانی امام جمعه محترم در خطبه های نماز جمعه با هدف آگاه سازی آحاد جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان نسبت به مضرات مصرف مواد مخدر، نصب بنر و اطلاع رسانی در خصوص آثار سوء مصرف مواد مخدر، برنامه کوهنوردی و … از مهمترین برنامه های پیش بینی شده این هفته می باشند.

 

59