فرماندار آغاجاری: مدیران ادارات شهرستان با جدیت تمام پیگیر استمرار و بهبود خدمت رسانی به مردم در سال جدید باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری نخستین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۱ به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه، اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار آغاجاری ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: انتظار داریم مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی در سال جدید با جدیت و تلاش مضاعف در راستای به اجرا رساندن مجموعه پیگیری ها، اقدامات و فعالیت های صورت گرفته اقدام نموده تا مردم نتایج این تلاش ها را لمس نمایند.

محسن مشایخی افزود: پیگیری های متعدد جهت فعال نمودن پروژه های شهرستان انجام که بخشی از آنها افتتاح و به بهره برداری رسید و روسای ادارات بایستی با جدیت پیگیر تکمیل سایر پروژه های فعال مرتبط با خود باشند.

مشایخی فرماندار در ادامه بر پیگیری برای رفع مشکلات تامین آب شرب و برداشت آب از رودخانه مارون، تشدید بازرسی از اصناف و ادارات به منظور بررسی واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی، مدیریت بهینه مصرف برق و آمادگی به منظور کاهش خاموشی های احتمالی، اتخاذ تمهیدات لازم جهت به مدار آوردن دیزل ژنراتور برخی ادارات جهت استفاده در پیک بار مصرف برق، حفاظت از مراتع و اراضی ملی و آموزش دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی به منظور مقابله با آتش سوزی های احتمالی و برخورد با متخلفین و … تاکید کرد.

 

67