پیام تبریک فرماندار آغاجاری به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ولی عصر (عج)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی فرماندار در پیامی فرا رسیدن پانزدهم شعبان میلاد فرخنده امام زمان (عج) را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

ولادت سراسر نور و پاکی حضرت مهدی موعود (عج) یکی از باشکوه ترین و بزرگترین اعیاد مسلمانان و روزی است که پیام مهربانی و دوستی در سایه میلاد امید مستضعفان و عدالت گستر جهان طنین انداز شد. نیمه شعبان شکفتن آخرین غنچه باغ امامت و درخشش آخرین ستاره آسمان ولایت و افروختن چراغ شوق در دل مسلمانان و محرومان است.

او که هر گاه جمعه از راه می رسد، صاحبدلان دل از دست می دهند و قافله دل های بی قرار رو به قبله می کنند و همه دیده ها آمدنش را به انتظار کشیده و منتظر قدوم مبارکش هستند.

امید آمدن منجی، زیباترین انتظارهاست و درک صحیح این انتظار زمینه‌ساز تعالی خودسازی و تکامل در مسیر تقوای الهی خواهد بود. ایمان به ظهور نشانه‌ای از گسترش عدالت و رحمانیت خداوند است که هیچگاه بندگان خود را تنها و بی‌هدایتگر نخواهد گذاشت.

اینجانب فرا رسیدن پانزدهم شعبان سالروز‌ میلاد مسعود یگانه‌ منجی‌ عالم‌ بشریت‌ حضرت  بقیه الله الاعظم (عج) را به تمامی مسلمانان جهان و منتظران ظهور به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و همچنین توفیق خدمتگزاری در عصر ظهور ایشان را برای محبین اهل بیت (ع) مسئلت دارم.

محسن مشایخی

فرماندار شهرستان آغاجاری

55