فرماندار آغاجاری: خانه دار شدن تمام مددجویان کمیته امداد امام (ره) آغاجاری از اولویت های مدیران شهرستان و نیازمند مساعدت ویژه مسئولین کشوری و استانی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مهندس مشایخی فرماندار در آیین افتتاح منازل ۴۸ واحدی مددجویان کمیته امداد امام (ره) شهرستان اظهار داشت: احداث مسکن برای تمامی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آغاجاری از اولویت های مدیران شهرستان می باشد.

مشایخی افزود: با توجه به جمعیت بالای تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در شهرستان و درخواست های متعدد این عزیزان مبنی بر نیاز به مسکن ایمن، امیدواریم با عنایت ویژه مسئولین کشوری، استانداری و استانی تعداد دیگری از این اسکلت های بتنی را از اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل کمیته امداد انتقال داده و عملیات اجرایی آنها را جهت تکمیل و تحویل به سایر مددجویان در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار آغاجاری گفت: از حسن توجه، حمایت ها و پشتیبانی های صورت گرفته توسط دکتر خلیلیان استاندار خوزستان، معاونین و مدیران کل استانداری در احداث منازل ۴۸ واحدی مددجویان کمیته امداد شهرستان صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

مهندس مشایخی بیان داشت: جا دارد مراتب سپاس و قدردانی خود از جناب آقای مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی و مسئول دفتر ارتباطات مردمی ایشان بابت بازدیدهای متعدد به منظور بررسی روند اجرایی ساخت این واحدها و پیگیری های دلسوزانه و مجدانه جهت رفع مشکلات پروژه از زمان شروع تا بهره برداری را داشته باشم.

فرماندار آغاجاری از دغدغه و پیگیری های مجدانه حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه به منظور آماده سازی این منازل و تامین مسکن محرومین قدردانی کرد.

محسن مشایخی از نگاه ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، مهندس شیبه مدیرکل کمیته امداد استان و زحمات شبانه روزی و ارزشمند جناب آقای ستوده ریاست اداره کمیته امداد آغاجاری و همکاران گرامیشان در احداث این واحدهای مسکونی قدردانی نمود.

مشایخی فرماندار از زحمات بی شائبه و خدمات مهندس طواف شهردار آغاجاری و مجموعه شورای اسلامی شهر جهت آماده سازی معابر، جوی و جداول و پیاده رو سازی پروژه ۴۸ واحدی مددجویان کمیته امداد تشکر نمود.

مشایخی از مساعدت دکتر خدری مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان و ریاست اداره برق آغاجاری به جهت توسعه شبکه و تامین برق این واحدهای مسکونی و همچنین از مجموعه اداره آبفا و پرسنل اداره گازرسانی شهرستان به منظور توسعه شبکه و نصب انشعابات گاز منازل که در یک کار جهادی و فشرده انجام شد، تشکر و قدردانی کرد.

44