فرماندار آغاجاری بر آمادگی کلیه دستگاه های ستاد مدیریت بحران شهرستان جهت کنترل حوادث احتمالی ایام نوروز و چهارشنبه آخر سال تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور دستگاه های خدمات رسان روز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه برگزار گردید.

فرماندار آغاجاری در این جلسه بیان داشت: به منظور کنترل و مدیریت حوادث و سوانح غیرمترقبه در ایام سفرهای نوروزی و چهارشنبه آخر سال و همچنین ارائه خدمات سریع به مردم در مواقع بحرانی، تمامی ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان ضمن آماده باش کامل نیروها، امکانات و تجهیزات خود می بایست بر اساس وظایف سازمانی تعیین شده به مردم خدمت رسانی نمایند.

محسن مشایخی افزود: در راستای فرهنگ سازی و افزایش سطح آگاهی شهروندان از خطرات برگزاری مراسم چهارشنبه سوری و برای پیشگیری از حوادث احتمالی باید اطلاع رسانی های لازم از طریق فضای مجازی، نصب بنر، تهیه و توزیع بروشورهای مرتبط توسط متولیان امر صورت گیرد.

مشایخی فرماندار در پایان بر آمادگی ایستگاه های آتش نشانی شهرداری ها و تیم های عملیات اطفاء حریق، مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵شبکه بهداشت و درمان، تیم های امداد و نجات جاده ای، برقراری نظم و امنیت توسط نیروهای نظامی و انتظامی و … تاکید نمود.

 

81