فرماندار آغاجاری عنوان کرد: تعویض چراغ های سطح شهر با لامپ های LED به صورت جهادی و مشارکتی انجام می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری جلسه شورای ترافیک به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه روند اجرایی مصوبات گذشته از جمله نصب دوربین مدار بسته در سطح شهر، لکه گیری آسفالت و اجرای سایر طرح های ترافیکی از جمله نصب چراغ های چشمک زن و سرعتکاه در نقاط مدنظر مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار آغاجاری با تقدیر و تشکر از تلاش های مدیریت و پرسنل ادارات توزیع برق و راهداری حمل و نقل جاده ای شهرستان در راستای تامین روشنایی محورهای ورودی شهر آغاجاری از سمت بهبهان و امیدیه اظهار داشت: پروژه های دیگری در حوزه ترافیکی در حال اجراست و بنا داریم تعویض تمامی چراغ های سطح شهر با لامپ های LED که در فاز اول محور اصلی تردد از ورودی تا خروجی را در یک کار جهادی و با مشارکت شهرداری و اداره برق انجام دهیم.

مشایخی فرماندار افزود: تعریض و ایمن سازی بخشی از محور ارتباطی ورودی شهر آغاجاری از سمت امیدیه با همکاری شهرداری و اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای در حال انجام می باشد و پیگیری ها جهت تامین اعتبار لازم صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان آغاجاری عنوان کرد: اعتبار اولیه برای پروژه احداث زیرگذر و روگذر در ورودی شهر جولکی و اجرای لکه گیری آسفالت جاده ورودی تا سه راهی آغاجاری – بهبهان – رامهرمز تخصیص داده شده است.

 

177