پیام تبریک فرماندار آغاجاری به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پیام تبریک مشایخی فرماندار بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج (۲۹ آبان لغایت ۵ آذر) آمده است:

بسمه تعالی

هفته بسیج یادآور پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان در پنجم آذر ماه ۱۳۵۸ است که یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بود. ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمامی عرصه ها از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز مشهود می باشد.

بسیج یک جریان ریشه‌دار مکتبی و انقلابی از انسان های مومن، مخلص و متعهد است که با اقتدار، بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف استوار ایستاده اند و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله‌های افتخار آفرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش مؤثر خود را ایفا می نماید.

در مدت شیوع ویروس کرونا، بسیجیان با همان روحیه مثال زدنی دوران دفاع مقدس به یاری اقشار مختلف جامعه آمدند و برگ زرین دیگری را رقم زدند که جا دارد از همراهی و همکاری بسیجیان با ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان آغاجاری در کنترل و مقابله با این بیماری منحوس تشکر و قدردانی کنم.

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج و ۵ آذر سالروز تاسیس این نهاد انقلابی را به مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری به ویژه فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج، تمامی خواهران و برادران بسیجی شهرستان تبریک عرض می نمایم. سربلندی و توفیق روزافزون همه عزیزان در راه تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محسن مشایخی

فرماندار شهرستان آغاجاری

22