پیام تبریک فرماندار آغاجاری بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی فرماندار در پیامی فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که یادآور سه واقعه مهم تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، شهادت دانش آموزان به دست عوامل رژیم ستم شاهی و روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

این روز نماد استکبار ستیزی، تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان در سراسر جهان و روز حضور گسترده مردم فهیم ایران اسلامی در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی می باشد که به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی شهروندان مراسم بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به صورت اجتماع مردمی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی روز پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ در یادمان شهدای گمنام برگزار می شود.

از مردم مومن و همیشه در صحنه شهرستان آغاجاری برای حضور پرشور در مراسم یوم الله ۱۳ آبان و تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر دعوت می نمایم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز، فرا رسیدن ۱۳ آبان را به عموم هموطنان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان عزیز و مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری تبریک عرض می نمایم.

محسن مشایخی

فرماندار شهرستان آغاجاری

54