مشکلات هیات های ورزشی شهرستان آغاجاری در نشستی با حضور فرماندار بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در جلسه ای به ریاست مشایخی فرماندار و با حضور مسئولین هیات های ورزشی شهرستان مشکلات این هیات ها مورد بررسی قرار گرفت.

کمبود تجهیزات و امکانات ورزشی، عدم وجود سالن های ورزشی مناسب، تامین هزینه ایاب و ذهاب ورزشکاران جهت اعزام به مسابقات ورزشی، همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی با هیات های ورزشی، لزوم توجه شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری به ورزش شهرستان، تجلیل از قهرمانان ورزشی، پیش بینی سالن اختصاصی ویژه ورزش بانوان و … از جمله مواردی بود که توسط روسای هیات های ورزشی مطرح گردید.

مشایخی فرماندار اظهار داشت: علیرغم همه مشکلات در اداره ورزش و جوانان انتظار داریم ریاست این اداره در وهله اول از ظرفیت های موجود نهایت بهره را برده و پیگیری های لازم جهت رفع مشکلات هیات های ورزشی را انجام دهد.

فرماندار آغاجاری افزود: اداره ورزش و جوانان لیستی از امکانات و سالن های ورزشی آموزش و پرورش شهرستان را تهیه نموده تا از طریق اداره کل مربوطه پیگیری های لازم جهت استفاده برخی از هیات های ورزشی از این سالن ها صورت گیرد. مسئولین هیات های ورزشی فعال هم حداقل نیازهای خود را اعلام نموده تا در نشست با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری مطرح و راهکارهای لازم جهت تامین آن امکانات بررسی شود.

در این نشست شرایط لازم از جمله تامین وسیله نقلیه و هزینه ایاب و ذهاب جهت اعزام ورزشکاران بوکس به مسابقات پیش رو فراهم و مقرر گردید مشکلات مربوط به روشنایی چمن های مصنوعی احداث شده در بخش جولکی برطرف شود. فعال نمودن بعضی از هیات های ورزشی در بخش جولکی و ارائه برنامه یکساله توسط اداره ورزش و جوانان برای کمک به هیات های ورزشی از دیگر موارد مطرح در جلسه بود.

 

42