پیام تسلیت فرماندار آغاجاری به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی فرماندار در پیامی فرا رسیدن ۲۸ و ۳۰ صفر ایام سوگواری رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت (ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

حضرت محمّد مصطفی (ص)‏ پیام آور نور و رستگاری، سرچشمه روشن حیات، سفیر هدایت و مکمل مکارم اخلاق بود و رسالتش مسیر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی به سوی تفکر و تعقل و مهرورزی تغییر داد.

امام حسن (ع) الگوی بارز در کمک به محرومان و دست گیری از نیازمندان است. سیره و سبک زندگی امام حسن مجتبی (ع) به عنوان اسوه انفاق، ایثار و کرامت می باشد که آن را باید سرلوحه خود قرار دهیم.

سراسر زندگی امام هشتم (ع) روایت پاکی و زلالی و آزادگی است که از مومنان و عاشقان راه حق و حقیقت دستگیری کرده و به دوستداران خاندان پاک نبوت و طهارت، راهی روشن و مسیری هموار را نشان می دهد. گام گذاشتن در مسیر شناخت و معرفت امام رضا (ع) می تواند بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کند.

اینجانب فرا رسیدن ۲۸ صفر رحلت جانگداز حضرت ختمی مرتبت محمد (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و ۳۰ صفر سالروز شهادت غریبانه هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به همه مسلمانان جهان به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از خداوند متعال قبولی عزاداری و سوگواری های مردم مومن را در ماه های محرم و صفر خواستارم.

محسن مشایخی

فرماندار شهرستان آغاجاری

35