پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پیام تبریک مشایخی سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای آمده است:

بسمه تعالی

ششم مرداد ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان “روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای” در قالب هفته ملی مهارت نامگذاری شده است. تلفیق مهارت و خلاقیت زمینه ساز اشتغال پایدار و مولد و تاثیر شگرفی در توسعه اقتصادی، توانمندسازی منابع کارآمد انسانی و حل معضل بیکاری دارد.

افراد خلاق و مبتکر منشأ تحولات بزرگی در زمینه های تولیدی و خدماتی در جامعه هستند که از آنها به عنوان کارآفرینان ملی یاد می شود. امروزه کارآفرینی به عنوان یک راهبرد ملی برای دستیابی به توسعه اقتصادی، رفاه اجتماعی و توسعه فرهنگ ارزش آفرینی، خلاقیت و نوآوری است.

سازمان آموزش فنی و حرفه­ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت با ایجاد بسترهای مناسب مهارت آموزی متناسب با نیاز جامعه نقش بسزایی در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف، ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارجویان دارد.

اینجانب هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای به همه دست اندرکاران عرصه مهارت آموزی به ویژه ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و پرسنل این سازمان، کارآفرینان، مربیان، کارآموزان و … تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاش های این عزیزان در جهت ارائه خدمات آموزشی و مهارت افزایی تشکر و قدردانی می نمایم.

محسن مشایخی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

116