پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک سرپرست فرمانداری به مناسبت ۱ تیر ماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی آمده است:

بسمه تعالی

سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) با هدف اعتلای فرهنگ غنی و پربار اسلامی و تبیین و ترویج شاخص های اعتقادی تاسیس شد. بی‌تردید مقوله تبلیغ اسلام و حرکت در مسیر توسعه فرهنگ دینی پیمودن راهی بزرگ و در عین حال پرمسئولیت است.

ترویج آموزه های قرآن کریم و سنت های دینی، فرهنگی، مذهبی و اجتماعی و مکتب اهل بیت (ع) و تعامل و همکاری در زمینه اعزام مبلغ و روحانی به مساجد و تکایا از اقدامات موثر سازمان تبلیغات اسلامی است که نقشی اثرگذار دارد.

نکوداشت سالگرد تأسیس این نهاد مقدس در حقیقت تعظیم مبلغان عزیز و مجاهدان عرصه تبلیغ دین و تکریمِ فضیلت‌هایی است که در سایه اسلام به ملت بزرگوار ایران عزت و سعادت بخشیده است.

اینجانب فرا رسیدن روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، روحانیون، مبلغین، مداحان و ذاکران اهل بیت (ع)، مدیران مراکز قرآنی، مسئولین هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی تبلیغی مساجد و کلیه فعالان عرصه تبلیغ دینی تبریک عرض نموده و از زحمات و فعالیت های بی شائبه تمامی این عزیزان قدردانی و تشکر می نمایم.

محسن مشایخی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

93