پیام قدردانی فرماندار آغاجاری از حضور حماسی مردم شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری مشایخی سرپرست فرمانداری در پیامی از حضور باشکوه مردم ولایت مدار شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و زحمات تمامی عوامل برگزاری این انتخابات تقدیر نمود.

بسمه تعالی

مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری بار دیگر با حضور پرشکوه و مشارکت بالای خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه ای بزرگ آفریدند و بالاترین میزان مشارکت در این انتخابات در استان خوزستان متعلق به شهرستان آغاجاری بود.

وظیفه خود می دانم از حضور آگاهانه و چشمگیر مردم شریف و با بصیرت شهرستان در پای صندوق های رأی که اعلام بر نمایش گذاشتن جلوه دیگری از وفاداری عزت، قدرت و شکوه نظام اسلامی و باعث ناامید شدن معاند و بدخواهان نظام در سراسر دنیا گردید، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

همچنین در این راه نقش بی بدیل عوامل ستادهای انتخابات شهرستان، امام جمعه محترم، اعضای محترم هیأت اجرایی، هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی، هیات بازرسی، اعضای محترم شورای تامین، عوامل امنیتی و انتظامی و اعضای شعب قابل تقدیر و ستودنی است که در اینجا لازم می دانم از زحمات ارزشمند تمامی این عزیزان در طی برگزاری انتخابات کمال سپاس و قدردانی را داشته باشم.

محسن مشایخی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

108