فرماندار آغاجاری در پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری مشایخی سرپرست فرمانداری با صدور پیامی فرا رسیدن ۳ خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱ سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از کیان ایران اسلامی است.

خرمشهر با تاریخی خون بار، نماد رشادت ها و حماسه آفرینی های مردانی است که با اتکا به قدرت الهی و با نمایش ایمان پولادین خود، حماسه ای جاوید را رقم زدند که خاطرات کم نظیر آنان برای همیشه به عنوان برگ زرینی در قلب تاریخ ثبت شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز عملیات فتح خرمشهر، سالروز این پیروزی بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و مردم همیشه در صحنه شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همگان در مسیر پاسداشت آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

محسن مشایخی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

98