پیگیری استانی مشکلات حوزه آبرسانی شهرستان آغاجاری توسط سرپرست فرمانداری آغاجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری مشایخی سرپرست فرمانداری به همراه مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با دکتر ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق استان و معاونین این سازمان دیدار کردند.

در این نشست سرپرست فرمانداری و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی مطالبی در خصوص مشکلات حوزه آبرسانی شهرستان آغاجاری و دغدغه شهروندان در این باره بیان کردند و مدیرعامل سازمان آب و برق استان هم قول مساعدت جهت برطرف نمودن آنها را داد.

در این جلسه موارد ذیل مطرح شد:

۱- مقرر گردید مشاور طرح احداث پتروپالایشگاه آغاجاری اطلاعات مربوط به مسیر خط لوله انتقال آب مورد نیاز این پتروپالایشگاه را به سازمان آب و برق خوزستان ارائه نموده تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

۲- مقرر گردید ظرف این هفته جلسه ای بین مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و مدیرعامل آبفا استان در خصوص بررسی مشکلات تصفیه خانه و اسکله آبگیر شهر آغاجاری برگزار و هماهنگی های لازم جهت تامین قطعات و انجام تعمیرات در آنها صورت گیرد.

۳- مقرر گردید با توجه به ایراد سازمان آب و برق نسبت به جانمایی نامناسب سایه های مسقف پروژه احداث پارک ساحلی مارون در روستای آب باران به علت عدم رعایت فاصله از بستر رودخانه، با یکسری ملاحظات و تعهدات میراث فرهنگی و پیمانکار موضوع برطرف شود.

 

109