پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت روز معلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

بار دیگر هفته معلم و سالروز شهادت معلم بزرگ انقلاب اسلامی شهید مرتضی مطهری از راه رسید و فرصتی به دست آمد تا به یاد بیاوریم چه زنان و مردان بزرگی در کلاس های درس، علم و معرفت را به ما و فرزندانمان آموخته اند. شهید مطهری الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان بوده و سالروز شهادت این استاد برجسته و نامگذاری آن به نام روز معلم و گرامیداشت مقام استاد زمینه‌ای برای تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی و ارج نهادن به زحمات این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت و انسان سازی است.

نظام تعلیم و تربیت مهمترین رکن توسعه، تعالی و پیشرفت هر جامعه است و در میان عناصر فعال و موثر برای پیشبرد این اهداف، بی تردید معلمان به عنوان قلب تپنده و طلایه دار توسعه علمی و فرهنگی جامعه ایفای نقش می نمایند و رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان مرهون تلاش، جدیت و دلسوزی قشر معلمان و فرهنگیان است.

تقدیر از جایگاه معلمین در واقع تجلیل از تلاش و ایثار مردان و زنان دلسوزی است که همچون شمع می سوزند تا چراغ علم و دانایی در جامعه همواره روشن و تابان باقی مانده و از فروغ آن مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن و نمایان بماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت به ویژه معلمان، مربیان، اساتید و خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان آغاجاری تبریک عرض می نمایم و توفیقات روزافزون این بزرگواران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

118