سرپرست فرمانداری آغاجاری در پیامی فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پیام تبریک سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت روز جهانی کار و کارگر آمده است:

بسمه تعالی

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی برای تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمتکش و متعهدی است که پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) بر دستان آنها بوسه زد و عزت، افتخار و منزلتی عظیم را نصیب کارگران کرد و با چنین دیدگاهی کارگری امری مقدس و کارگر فردی جهادگر برای کسب روزی حلال می باشد.

فرهنگ کار عالی ترین تصویر سازندگی و کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد و شکوفایی هستند و بی شک نقشی مهم و کلیدی در به گردش درآوردن چرخ های عظیم صنعت، تولید، توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا می نمایند.

در مکتب بزرگ اسلام کار جوهره انسان و کارگر موجودی با جوهرهای متعالی است و جامعه کارگری در آغاجاری علیرغم وجود تمامی مشکلات و سختیها، با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود در سالی که به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین شده است زمینه توسعه و آبادانی هر چه بیشتر این شهرستان را فراهم خواهند کرد.

اینجانب ضمن عرض خسته نباشید و قدردانی از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف ایران اسلامی، فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را به کارگران متعهد و پرتلاش شهرستان آغاجاری و خانواده های بزرگوار این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق و سلامتی آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

103