پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت هفته سلامت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت (۱ الی ۷ اردیبهشت) پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

سلامت و بهداشت یکی از مهم ترین مولفه های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است. هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامتی در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ سلامت و تکریم و تجلیل از مدافعان عرصه سلامت می باشد.

در ایامی که ویروس کرونا همه ابعاد زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است، پزشکان، پرستاران و مدافعین حوزه سلامت با نمایش زیباترین تصاویر ایثار و اخلاص برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت آحاد شهروندان به صورت شبانه روزی تلاش می کنند و این کار بی گمان در پیشگاه خداوند رحمان اجری عظیم و پاداشی بس بزرگ خواهد داشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و قدردانی از تلاش های ارزنده مدیریت شبکه بهداشت و درمان آغاجاری، پزشکان، پرستاران و پرسنل خدوم بخش سلامت شهرستان که در این روزهای سخت بیماری منحوس کرونا با تمام توان در حال خدمت رسانی به مردم هستند، فرا رسیدن هفته سلامت را به تمامی این عزیزان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و سرافرازی همه فعالان عرصه سلامت کشور را خواستارم.

از مردم شریف و فهیم شهرستان آغاجاری درخواست دارم با رعایت دقیق دستورالعمل‌ ها و پروتکل های بهداشتی، بسترساز به ثمر نشستن زحمات فرزندان خود در حوزه بهداشت و درمان در جهت ریشه‌کن کردن کووید ۱۹ و نهایتاً بازگشت نشاط و شادابی عمومی به جامعه باشند.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

111