فرماندار آغاجاری در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری محمد پاکدل فرماندار در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

بسمه تعالی

۱۴ خرداد یادآور مصیبت عظیم و جانکاه سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش است که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی، اتحاد مردم و مبارزات خستگی‌ناپذیر در مقابل ظلم و فساد به پا خواست.

انقلاب شکوهمند ایران اسلامی با رهبری کم نظیر ایشان و به برکت خون پاک شهیدان و مجاهدان راه حق به بار نشست که در تاریخ جاودانه مانده و مستضعفین جهان را برای مبارزه،‏‎ ‎مقاومت و پیروزی ‏در برابر مستکبران امیدوار ساخت.

یوم الله ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ سرآغاز به ثمر نشستن خواست و اراده ملت بزرگ ایران اسلامی‌ در راه مبارزه با استعمار و طاغوت بود و این قیام نقطه‌ عطف مبارزات مردم در ریشه کن کردن استبداد و ظلم در کشور شد که با نام و راه امام خمینی (ره) پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام قیام خونین ۱۵ خرداد را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عموم مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان آغاجاری تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

امید است با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای شکوفایی ارزشهای انقلاب و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

محمد پاکدل

فرماندار شهرستان آغاجاری

180