پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام تبریک سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی آمده است:

بسمه تعالی

دوازدهم فروردین برگ زرینی از تاریخ پرافتخار کشورمان، روز حماسه ملت بزرگ ایران اسلامی و تبلور اراده مردم بر تعیین سرنوشت خویش است. روزی که جمهوری اسلامی ایران با دوراندیشی بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رأی حداکثری امت همیشه در صحنه و با بصیرت مهر تایید گرفت.

شعار اصلی انقلاب اسلامی ” استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” بود که میلیون ها ایرانی آزاده و مسلمان در طول مبارزات در جای جای ایران اسلامی فریاد کشیده بودند. دوازدهم فروردین روز تجلی حاکمیت نظام اسلامی در قامت مردم سالاری دینی و به ثمر نشستن خون پاک شهیدان و استقرار نظام جمهوری اسلامی است.

حضور باشکوه مردم در بزرگترین همه پرسی تاریخ کشور و رای ۹۸/۲ درصدی به جمهوری اسلامی مهر تثبیتی بر مقبولیت آرمان های نظام در اذهان مردم و مشروعیت استقرار حکومتی مبتنی بر مردم سالاری دینی بود که مسیر عزتمندی و اقتدار را پیش روی ملت ایران قرار داد و با تحقق جلوه ای از وعده خداوند متعال مبنی بر پیروزی مستضعفان بر مستکبران، امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان زنده نگه داشت.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر میهن عزیزمان، فرا رسیدن این روز فرخنده را به عموم مردم ایران اسلامی خاصه مردم فرهیخته و همیشه در صحنه شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. اعتلای ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب اسلامی و سرافرازی بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی تحت هدایت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و با همراهی مردم و تلاش های مسئولین نظام را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

100