پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت نیمه شعبان ولادت باسعادت امام زمان (عج)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری سعیدی سرپرست فرمانداری در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت قائم (عج) روز جهانی مستضعفان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

سلام‌ بر مهدی موعود (عج) پیشوا و یاور مستضعفان و مظلومان عالم که با آمدنش امید به برپایی حکومت عدل جهانی به رهبری آن حضرت در دل شیفتگان عدالت حیاتی دوباره خواهد یافت. امید آمدن منجی از زیباترین انتظارهاست و درک صحیح این انتظار زمینه ‌ساز تعالی خودسازی و تکامل در مسیر تقوای الهی خواهد بود.

پانزدهم شعبان ولادت فرخنده یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) یکی از پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی است.

نامگذاری میلاد حضرت ابا صالح المهدی (ارواحنا له الفدا) به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان (عج) بیانگر نقش و جایگاه ویژه و تأثیرگذار وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی کشورمان در حفاظت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر هجوم و نقشه های پیچیده دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و ملت سرافراز ایران است.

سربازان گمنام امام زمان (عج) چشم بینا و امین نظام مقدس جمهوری اسلامی که با تعهد به انقلاب اسلامی و مجاهدت های بی وقفه و خستگی ناپذیری که کمتر انعکاس رسانه ای پیدا می کند، کوچک ترین تحرکات و توطئه های دشمنان خارجی و داخلی را رصد و خنثی کرده اند و عملکرد آنها موجب عزت، اقتدار، امنیت و آسایش جامعه می‌شود.

اینجانب فرا رسیدن پانزدهم شعبان ولادت خجسته و مبارک حضرت ولیعصر (عج) را به عموم مسلمانان جهان، پیروان و منتظران آن حضرت به ویژه مردم متدین و ولایت مدار شهرستان آغاجاری تهنیت و شادباش عرض نموده و از درگاه باریتعالی تعجیل در فرج حضرت بقیه الله الاعظم، عزت و سربلندی همه مستضعفان را مسئلت دارم.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت، هفته بزرگداشت مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) را به مجموعه ارزشمند و خدوم اداره اطلاعات شهرستان تبریک می گویم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

139