پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری ذبیح اله سعیدی سرپرست فرمانداری در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلّب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محوّل الحول و الاحوال ، حوّل حالنا الی احسن الحال

نوروز بمانید که ایام شمائید

آغاز شمائید و سرانجام شمائید

گیرم که سحر رفته و شب دور و دراز است

در کوچه خاموش زمان گام شمائید

نوروز از نام حضورش در پهنه طبیعت سروش رمزی نو، احوالی نو، نگاهی نو به گستره های حیات به منظور تغییر به احسن الحال شدن در جمیع صحن های زندگی ست. نوروز فرصتی دیگر باره برای سنجش ماست تا اهداف، رویکردها و مسیرمان را برای سالی جدید بازبینی و ترسیم کنیم و در مسیر تعالی گام برداریم.

تجربه نوروز در طول زندگی به سان ثانیه، دقیقه، ساعت و روز یک فرصت است. یک مجال دوباره که زیبایی ها را ببینیم، عظمت وجود خدا را بشناسیم، نقش خود را به شکل احسن در قامت بشریت ایفا کنیم. جایگاه ما در هستی مولود ارج شناسی و قدریست که به موهبت هایی چون عقل و احساس می نهیم.

ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات ارزشمند امام جمعه محترم، اعضای محترم شورای تامین، مدیران گرامی دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی به مردم، انشاءالله در سال جدید با برنامه ریزی مطلوب، همدلی و همکاری هر چه بیشتر بین مسئولین، مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان آغاجاری با قدرت بیش از پیش طی خواهد شد.

در سالی که گذشت شاهد شیوع ویروس کرونا بودیم که جا دارد از تمامی زحمات شبانه روزی کادر بهداشتی و درمانی و خدمتگزاران حوزه سلامت در شهرستان آغاجاری که بار سنگینی را در راستای پیشگیری و مقابله با این بیماری به دوش کشیده و در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بودند، صمیمانه تشکر نمایم و امیدواریم در سال جدید این بیماری منحوس ریشه کن شود.

امید است بتوانیم در سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها” نامگذاری شده است، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) موفق و موید باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، شهدای گلگون کفن ایران اسلامی، شهدای عزیز مدافع حرم و مدافع سلامت، حلول عید نوروز و آغاز سال نو و بهار پرطراوت که نشانه ای از قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان عزیز ایران اسلامی به ویژه خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و مردم شریف شهرستان آغاجاری، مدیران ادارات تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از معنویت، نعمت، سلامتی و سعادت، سربلندی و بهروزی برای تمامی عزیزان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

126