پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت عید مبعث پیامبر اسلام (ص)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پیام تبریک سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) آمده است:

بسمه تعالی

۲۷ رجب سالروز بعثت پیامبر عظیم الشان اسلام، پیام آور رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) روز تکامل دین، تجلّی رحمت الهی و ظهور ارزش‌های پاک و ناب انسانی است که امت پیامبر اسلام را نور روشنایی و فضیلت می بخشد.

روزی که بزرگ‌ترین معلم عالم بشریت و آخرین فرستاده الهی برای هدایت انسانها به پیامبری مبعوث شد تا با نور قرآن الفبای رحمت و رستگاری و سعادت را به انسان بیاموزد و انسان را از شرک، بی عدالتی، تبعیض، جهل و فساد به سوی توحید، معنویت، عدالت و کرامت انسانی هدایت نماید.

بعثت نبی مکرم اسلام (ص) تکمیل کننده راه هدایت انسان ها به سوی سعادت و در امتداد راهی بود که دیگر پیامبران الهی (ع) پیمودند. حضرت خاتم الانبیاء با تکیه بر قدرت لایزال الهی در مسیر گستراندن دین اسلام در سراسر عالم کوشید تا اسلام را به عنوان کامل ترین دین الهی به جامعه بشری ابلاغ و مردم را به سوی این دین مبین دعوت کند.

عید سعید مبعث از ایام و اعیاد وحدت آفرین برای تمامی مسلمانان جهان است که با بهره گیری از چنین فرصت هایی، اتحاد و همدلی خود را روز به روز تقویت کنند و از این همبستگی در راستای رشد و تعالی بیشتر بهره ببرند.

اینجانب فرا رسیدن عید فرخنده مبعث حضرت محمد مصطفی (ص) را به همه مسلمانان و پیروان راستین نبوت در سراسر جهان به ویژه مردم ولایت مدار و متدین شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

112