بازدید میدانی فرماندار آغاجاری به عنوان فرماندار معین کارون از برخی روستاهای درگیر سیل در شهرستان کارون

با حضور فرماندار آغاجاری و گروه های مردمی اعزامی از این شهرستان، عملیات ترمیم و تقویت سیل بندها در روستاهای طرفایه و بریچه شهرستان کارون به منظور جلوگیری از ورود سیلاب به روستاها در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری پاکدل فرماندار به همراه تقی زاده بخشدار مرکزی برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده شهرستان کارون در روستاهای طرفایه و بریچه از توابع آن شهرستان حضور یافت و از مناطق درگیر سیلاب و سیل بندها به صورت میدانی بازدید نمود.

پاکدل فرماندار آغاجاری در ادامه این بازدیدها برای آگاهی از مشکلات و نیازمندی های این روستاها و ارائه راهکارهای لازم جهت امدادرسانی و خدمات رسانی، نشستی با روستائیان برگزار کرد. همچنین عملیات تحکیم و تقویت سیل بندهای موجود با همکاری گروه های مختلف اعزامی از شهرستان آغاجاری به این مناطق از طریق پر نمودن گونی های خاک در حال انجام می باشد.

گفتنی است در پی وقوع سیلاب در استان خوزستان و بر اساس تقسیم بندی صورت گرفته، فرماندار آغاجاری به عنوان فرماندار معین کارون در راستای کمک رسانی معرفی شد و تاکنون چندین محموله گونی خاک و کمک های اهدایی مردم آغاجاری به کارون ارسال گردیده است.

 

242