افتتاح پایگاه جاده ای فوریت های ۱۱۵ و پیاده رو سلامت سردار شهید سلیمانی و آسفالت روستای آب باران ۲ شهرستان آغاجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در مراسمی با حضور ذبیح الله سعیدی سرپرست فرمانداری، مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، دکتر شاکری نژاد ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان، حجت الاسلام موسوی امام جمعه، دیگر مسئولین شهری و محلی پروژه هایی بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در روستای آب باران ۲ بخش جولکی از توابع شهرستان افتتاح شد.

ابتدا پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ که نقش موثری در توسعه سلامت به خصوص سلامت جاده ای در منطقه دارد به بهره برداری رسید و از امروز آماده ارائه خدمات خواهد بود. این پایگاه به صورت موقت در روستای آب باران ۲ در کانکس مستقر می باشد و پس از احداث ابنیه لازم در موقعیت سه راهی بهبهان – آغاجاری – رامهرمز که از نظر سازمان اورژانس کشور توسط GPS مشخص شده است، به آنجا منتقل و این منطقه را پوشش خواهد داد.

در ادامه پیاده رو سلامت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در متراژ ۵۰۰ مترمربع و با هزینه ۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده دهیاری روستای آب باران احداث شده است، به بهره برداری رسید.

پروژه برج نوری با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال از محل ارزش افزوده دهیاری و ۱۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع آسفالت روستایی (۹۵۰۰ مترمربع از اعتبارات وزارت نفت و ۲۰۰۰ مترمربع از اعتبارات دهیاری) با هزینه مجموع ۸ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال با همکاری وزارت نفت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری روستا هم افتتاح گردید.

139