پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری ذبیح اله سعیدی سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر نمود. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با سر دادن شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان، عدالت طلبان و همه ملت های مظلوم و خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان به ارمغان آورد.

۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به ثمر نشستن نهال جمهوری اسلامی است که به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در سایه یکپارچگی، بیداری، عدالت خواهی و پس از سالها مجاهدت و مبارزات مردم علیه استبداد، ظلم و ستم حکومت شاهنشاهی و طاغوت به وقوع پیوست.

با گذشت چهل و دو سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد حضور و همراهی مردم در تمامی صحنه های هستیم که ضامن تداوم این انقلاب می باشد. امروز جمهوری اسلامی ایران با خوداتکائی و تکیه بر دانش و تخصص فرزندان این مرز و بوم نقش غیرقابل انکاری در معادلات منطقه و جهان ایفا می نماید.

هر ساله شاهد حضور حماسی و باشکوه مردم ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بوده ایم، اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق نظر ستاد ملی کرونا امکان برگزاری راهپیمایی به صورت حضوری فراهم نیست و به همین دلیل راهپیمایی امسال به صورت رژه خودرویی و موتوری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ راس ساعت ۱۰ از محل ناحیه مقاومت بسیج به سمت مسجد جامع و یادمان شهدای گمنام برگزار خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان همیشه جاویدان فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را به محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ملت همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم متعهد و ولایت مدار شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. رشد و شکوفایی بیش از پیش و حفظ انسجام و همبستگی ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

ذبیح اله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

199