سرپرست فرمانداری آغاجاری و جمعی از مدیران بمناسبت دهه مبارک فجر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری به مناسبت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سعیدی سرپرست فرمانداری به همراه اعضای شورای تامین و سایر مدیران با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

سرپرست فرمانداری آغاجاری ضمن تبریک فرا رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: با توجه به تاثیرپذیری مراسمات دهه مبارک فجر امسال از ویروس کرونا و مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا بایستی ترویج آرمان ها، ارزش ها و شعارهای انقلاب اسلامی با مدیریت مجموعه فرهنگی و با حضور فعال مردم ولایت مدار و شریف آغاجاری در فضای مجازی انجام شود.

سعیدی همچنین با اشاره به این نکته که دشمنان ملت ایران همیشه در مسیر ایجاد شکاف بین دولت و ملت هستند، خواستار حفظ وحدت به ویژه از طرف سخنرانان مراسمات مختلف دهه مبارک فجر شد.

ذبیح الله سعیدی در ادامه گفت: حتما افتتاحیه ها و کلنگ زنی هایی در شهرستان آغاجاری خواهیم داشت و امیدواریم که در سال پیش رو خدمات بیشتری از نظام در جهت خدمت رسانی به مردم شریف آغاجاری شاهد باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به در پیش بودن انتخابات اظهار داشت: نگاه به انتخابات بایستی نگاهی ملی باشد و از برخی اظهار نظرها که ممکن است موجب سرخوردگی و ناامیدی نخبگان و مردم شود، پرهیز کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: امروز توفیق زیارت قبور مطهر شهدا که نماد و تجلی بسیار مهم و اساسی برای ماست را داشتیم، این دیدار در دفتر امام جمعه به منزله بیعت همه ما با ولی فقیه می باشد که ادامه راه شهدا، بی شک پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

امام جمعه آغاجاری با تاکید بر اهمیت وحدت گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد بروز فتنه های متعددی در کشور بوده ایم که پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) قطعا در انسجام و اتحاد داخلی و هم در ناامید کردن دشمنان که به ناامنی این نظام طمع کرده اند، مستحکم ترین و باثبات ترین راهی است که به نتیجه می رسد.

حجت الاسلام موسوی افزود: نگاه بعد انقلاب نگاهی است که باید عدالت را اجرا و مردم را ولی نعمت خود بدانیم و در مدت مسئولیت در شهرستان محروم آغاجاری بتوانیم رضایت عموم مردم را جلب کنیم. تا زمانی در مسیر انقلاب اسلامی قرار داریم که مردم را اربابان خود بدانیم و نگاه از بالا به پایین نسبت به مردم نداشته باشیم.

145