پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری ذبیح الله سعیدی سرپرست فرمانداری در پیامی فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب این مرز و بوم و سرآغاز تحولات بزرگ در منطقه و جهان است که به فرموده معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) «معجزه قرن» و «انفجار نور» بود.

ایام غرور آفرین دهه مبارک فجر یادآور به ثمر رسیدن مجاهدت ها، از خود گذشتگی ها، بیداری و خروش ملت بزرگ ایران در برابر حاکمیت ظلم و فساد و طلوع نور، استقلال، آزادی و عدالت با رهبری حکیمانه مجاهد نستوه حضرت امام (ره) که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از نهضت عاشورای حسینی (ع) و حمایت از مظلومین جهان و مبارزه علیه استکبار جهانی است.

دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره تلاش کرده‌اند تا با انواع توطئه‌ها و تحریم‌ها، تأثیرگذاری ایران را در عرصه تحولات جهانی تضعیف کنند. اما این ملت همواره در شرایط سخت و با درک و شناخت حقیقی از تحولات جهانی و تلاش‌های شیطانی جبهه باطل، محکم و استوار در دفاع از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی خود ایستاده اند.

ایام الله دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تجدید پیمان با بنیانگذار انقلاب (ره) و آرمان‌های شهدای گرانقدر بوده و انتقال پیام انقلاب به نسل های آینده و نیز بیان خدمات و دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی از مهمترین رسالت ها در مسیر حفاظت و صیانت از این انقلاب الهی و مردمی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی فرا رسیدن ایام فرخنده دهه فجر را خدمت مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، آحاد ملت شریف ایران، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به مردم و تداوم عزت و سربلندی ایران اسلامی را از درگاه الهی مسئلت دارم.

ذبیح الله سعیدی

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

127