نشست بررسی روند اجرای مصوبات آخرین سفر استاندار خوزستان به شهرستان آغاجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در جلسه ای به ریاست سعیدی سرپرست فرمانداری و با حضور برخی از مدیران شهرستان آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر اخیر استاندار محترم به آغاجاری مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری آغاجاری با عرض تسلیت ایام فاطمیه و نخستین سالگرد شهادت شهیدان محور مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اظهار داشت: جایگاه فعلی ما مدیران در واقع امانت، مسئولیت و وظیفه بوده و در شان رئیس اداره نیست که مصوبات سفر عالی ترین نماینده دولت در استان به شهرستان آغاجاری بر زمین مانده و اجرایی نشده باشد.

ذبیح الله سعیدی افزود: کوتاهی هر یک از مدیران دستگاه ها در اجرای مصوبات مربوط به پروژه ها و طرح های در حال اجرا نوعی حیف و میل اموال بیت المال و جرم محسوب شده و با این گونه مسئولین برخورد جدی خواهد شد. همه ما خادم مردم هستیم و بایستی با وجدان اخلاقی نسبت به پیگیری و رفع مشکلات شهروندان اقدام کنیم.

سعیدی بیان داشت: مستقر شدن مسئولین ادارات در شهرستان کمک بسیار زیادی در شناخت مشکلات و کمبودها خواهد کرد و در مسیر برطرف نمودن این اشکالات، کارکرد ادارات بسیار مهمتر از طی کردن بروکراسی اداری است. در فاصله زمانی دو هفته آینده که مجددا برای بررسی روند اجرایی مصوبات همین سفر جلسه ای برگزار می شود، مسئولین ذیربط می بایست پیگیری جدی تری در این خصوص داشته باشند.

نماینده عالی دولت در آغاجاری گفت: ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، منابع طبیعی و آبخیزداری، ثبت اسناد و املاک موظف هستند هر چه سریعتر دفتر نمایندگی این ادارات را در شهرستان آغاجاری تاسیس نمایند تا انشالله در ایام الله دهه مبارک فجر این دفاتر افتتاح شوند و ادامه کار پروژه اصلاح شبکه آبرسانی شهری هم ظرف ۲ هفته آینده شروع شود.

گفتنی است روند اجرای برخی از مصوبات مرتبط با پروژه ها به علت عدم تخصیص اعتبارات کند بوده و پروژه های مربوط به احداث استخر، اهدای تجهیزات ورزشی و چمن مصنوعی به روستاهای بخش جولکی، راه اندازی بخش ccu و پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی با سرعت بیشتری در حال اجرا می باشند.

122