پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام خدری سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه روز دانشجو آمده است:

بسمه تعالی

۱۶ آذر یادآور حماسه شهادت سه‌ تن از دانشجویان میهن اسلامی و نماد مقاومت جامعه دانشگاهی در برابر سلطه خارجی و خودکامگی داخلی می باشد. دانشجویان در حقیقت روح بلند آگاهی بخشی به جامعه خویشند و دانشگاه همواره قلب تپنده تحولات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … در کشور بوده است.

روز دانشجو در حقیقت روز تجلیل از آگاهی و بیداری است، چرا که نام دانشجو با مقاومت و حق طلبی عجین شده و تاریخ ایران نقش برجسته دانشجویان در به ثمر نشستن انقلاب بزرگ ملت ایران اسلامی را هرگز از یاد نخواهد برد.

رشد و پیشرفت همه جانبه و پایدار کشور و تحولات عظیم در عرصه های علمی و پژوهشی در گرو استمرار مجاهدت های دانشجویان بوده و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد حضور پررنگ دانشجویان در عرصه های مختلف توسعه کشور هستیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز بزرگ، فرا رسیدن شانزدهم آذر روز دانشجو را خدمت جامعه علمی و دانشگاهی کشور به ویژه دانشجویان و اساتید زحمت کش و پرتلاش شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون تمامی دانش پژوهان ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

136