سرپرست فرمانداری آغاجاری در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری در پیام علی خدری سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش (۲۶ مهر لغایت ۲ آبان) آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ورزش یکی از ارکان اصلی رشد و تعالی روح و جسم می باشد که به ‌عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به ‌صورت عام برای تندرستی و پویایی از اهمیت خاصی برخوردار است و توسعه آن منجر به ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی خواهد شد.

هفته تربیت بدنی و ورزش فرصتی ارزشمند برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی، اجتماعی و فرهنگی است.

ورزش شهرستان آغاجاری با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان و مستعد از زمینه های بسیار خوبی برای پیشرفت برخوردار است که با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم می توانیم شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در مسابقات استانی، ملی و بین المللی باشیم.

اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان به ویژه ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان، ورزشکاران، پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان ورزشی، حامیان و دست اندرکاران عرصه ورزش شهرستان تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روزافزون تمامی این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

133